SEO

Zadbaj o swój wizerunek w Internecie!

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to inaczej optymalizacja stron do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

Na co składa się kompleksowa usługa pozycjonowania stron internetowych?

Audyt SEO

To pierwszy etap pozycjonowania. Strona internetowa jest poddana weryfikacji pod kątem technicznym. Raport na podstawie audytu pozwala na wprowadzenie odpowiednich zmian i optymalizację serwisu tak, aby spełniał on wymogi SEO. Ułatwia to osiągnięcie wysokiej pozycji w Google oraz innych popularnych wyszukiwarkach.

Copywriting SEO

To działania, w wyniku których powstaje unikalny content wysokiej jakości. Polega na tworzeniu nowych treści nasyconych frazami kluczowymi lub optymalizacji pod kątem SEO tekstów już znajdujących się na stronie internetowej.

Wdrożenie zmian SEO

Kolejnym etapem jest optymalizacja witryny pod kątem SEO, na podstawie informacji z raportu po wykonanym wcześniej audycie. Istnieje możliwość przygotowania wytycznych dotyczących zalecanych zmian na Twojej stronie internetowej.

Link building

To bardzo ważny element procesu pozycjonowania. Polega na pozyskiwaniu odnośników z wewnętrznych i zewnętrznych serwisów, aby maksymalizować efekty pozycjonowania.

Analiza efektów

Mimo uzyskania pierwszych efektów naszej pracy wciąż monitorujemy ranking i skuteczność naszych działań w Google. W razie potrzeby wprowadzamy zmiany.

Wsparcie i konsultacja

Zawsze oferujemy profesjonalne doradztwo związane z działaniami w zakresie SEO i rozwoju biznesu online.

Ile trwa pozycjonowanie stron WWW?

To długotrwały proces wymagający intensywnej pracy, dlatego efekty zauważalne są dopiero po czasie. Jest to szereg działań, które skutkują zdobyciem nowych i potencjalnych klientów, zwiększeniem konwersji i rozpoznawalności witryny. Dodatkowo trzeba pamiętać, że utrzymanie wypracowanej pozycji możliwe jest tylko dzięki dalszym pracom specjalistów.

Ile to kosztuje?

Koszty są zmienne i zależą od wielu czynników. Ceny zależą od liczby fraz kluczowych, ich wielkości, grupy docelowej, czasu pracy czy też od samej branży. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku fraz lokalnych czy też krajowych. Zachęcamy więc do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Przygotujemy ofertę zgodnie z Twoimi potrzebami.

Dlaczego SEO dla strony firmowej jest takie ważne?

Pozycjonowanie stron internetowych zapewnia zwiększony ruch na stronie, bez konieczności płacenia za reklamy. Wielu użytkowników Internetu korzysta z narzędzi do blokowania reklam w przeglądarkach, dlatego warto być na jak najwyższej pozycji w naturalnych wyszukiwaniach Google.
To inwestycja w rozwój Twojej firmy w sieci. Zyskasz większą rozpoznawalność, zbudujesz dobry wizerunek marki i wyróżnisz się spośród konkurencji.

Jesteśmy ekspertami od pozycjonowania stron WWW

Twoja marka nie tylko zyska na popularności i umocni swój wizerunek, ale zdobędzie także wysoką pozycję w branży, co zaowocuje większym zaufaniem konsumentów.
Webosta.net wyróżnia rzetelna praca, działania spójne z polityką Google i budowanie indywidualnej strategii odpowiadającej potrzebom danej branży i celom biznesowym klienta.